Kielecki Serwis Bilardowy - serwis dot. gry w bilarda w regionie kieleckim. Zapraszamy!!!
Radio Kielce Gazeta Wyborcza CKSport.pl NET System TVP Kielce TVsports PZBil SRZS Miasto Kielce Nosan Galeria Echo Sejmik Kielce QS Media Contact O/K Mak Marketing Surma Idoslubu
Świętokrzyska Bilardowa Liga Biznesu 2013
Contact Cup 2013
Bilard Sport Amator Challenge 2013 (Kielce)
Świętokrzyska Bilardowa Liga Młodzieżowa 2013
ALiBi / ALiBi Pro Mistrzostwa Studenckie
 
Aktualności Liga Turnieje Gdzie zagrać? Gdzie kupić? Zasady gry Trening Kontakt ALiBi Pro ALiBi
  Contact Cup 2012
Grand Prix Gór Świętokrzyskich w Pool Bilard
>>  Powrót  <<

Ranking 2012 (kroczący)
Poz. Nazwisko i imię Grupa Pkt. Turnieje
2012
(1)
2012
(2)
2012
(3)
2012
(4)
2012
(5)
2012
(6)
2012
(7)
2012
(8)
2012
(9)
Masters
1Życiński MaciejI6367831162929
2Maksymilian KrólII593778066778
3Paweł Wi???śniowskiI58741166311604
4Niewęgłowski JanII5731166643666
 Sidło DariuszIII572387746677
6Banasik ŁukaszII544893446268
7Kozłowski MichałIII536276843377
8Paweł MęderakII5264483271107
9Sidło AgataIV504366084865
10Michał TomczykIII499427364464
11Daniel RogalaIII472374439465
12Dzirba ŁukaszIII463672677044
 Mysior KrzysztofI46262117112005
 Kucharski PiotrII462626284637
15Adam ???ŚcigaIV452124664686
16Wydrych MichałIII442649494204
 Dariusz RogalaIV444464047294
 Styczeń PawełIII441407766265
 Sobieraj KarolIII442232436886
20Nowak GrzegorzII432443673464
21Czyż MateuszII4263332743011
22Piotr TomczykIV414123964246
23Ostrowski TomaszII364236634620
24Paweł MichalskiIII322262346700
 Marcin LasiaIII3211122370240
 Nowicki DariuszII323162036344
27Foltyn PawełII311647600070
28Maurycy PiotrIII282334640060
29Bilski JanIII270003842640
30Sajtyna WojciechII251464730000
31Malinowski TomaszI246660060000
32Pawlik TomaszI230260408300
 Głowacz KrzysztofIV232600400740
 Pasternak RobertI2308004000110
35Kamil ProtII214140037200
 Nowicki KrzysztofII216232023030
37Wróblewski RafałIII204226300030
38Kowalik MateuszII197206400000
39Dmochowski JacekIV181234260000
40Łochowski RafałII173300008300
41Bieńkowski BartoszII166730000000
 Stefańczyk MateuszI167000003600
43Tabor GrzegorzII146440000000
44Piątek MarcinIII138200003000
 Kamil BernatekIV131144300000
 Olbromski RyszardIV133022200004
47Tutaj MateuszIII120700003200
48Łukasz SzpalaII117220000000
 Michał KłusakiewiczIV110220200230
50Zarzycki ArturII100600000400
 Witold WojciechowskiIV101003300030
52Kowalski AdamIII90900000000
 Kędzierski GrzegorzII90024000030
54Piotr PiasekIII88000000000
 Wąsacz WojciechII82330000000
 Bajer PawełIV80000006200
57Przybysławski JakubII70220030000
 Przemysław CioskIV70000000700
 E. BarczewskiIV70000000430
 G. StawskiIV70000000340
61W. MisiakIV60000000240
62Staszewski PawełIV51040000000
 M. AdamczykIV50000000230
64Roman PukIII42200000000
 Podsiadło MaciejIII40004000000
 Turkowski Michał*44000000000
 Marek MarcinkowskiIV40000000400
 P. CuryłoIV40000000400
 Radosław CioskIV40000000400
70Konrad GadomskiIV30300000000
 Kozak ArturIV33000000000
 Malczewski BartoszIII33000000000
 Arkadiusz SmorągIV30000300000
 Łukasz SikoraIV30000003000
 Szuba ŁukaszII30000000300
 Z. CuryłoIV30000000300
77Wo? KrzysztofIV22000000000
 Wiraszka MichałIV20200000000
 Kwiecień NorbertIV22000000000
 Marciniak RobertIV22000000000
 Damian SkarżeńskiIV20000200000
 Dzirba KamilIV20000000200
83Czaplarski AndrzejIV10100000000
 Mogielski ŁukaszIV10100000000

     Punktacja w turniejach eliminacyjnych (miejscami):
     Tabela 32, 64: 1. - 11 pkt., 2. - 9 pkt., 3. - 8 pkt., 5. - 7 pkt., 9. - 6 pkt., 13. - 5 pkt., 17. - 4 pkt., 25. - 3 pkt., 33. - 2 pkt., 49. - 1 pkt.
     Tabela  2 x 64: 1. - 11 pkt., 2. - 9 pkt., 3. - 8 pkt., 5. - 7 pkt., 9. - 6 pkt., 17. - 5 pkt., 33. - 3 pkt., 49. - 2 pkt., 65. - 1 pkt., 81. - 1 pkt.
 
  www.bilard.kielce.pl, 2002-2011 E-mail: redakcja@bilard.kielce.pl