Kielecki Serwis Bilardowy - serwis dot. gry w bilarda w regionie kieleckim. Zapraszamy!!!
Radio Kielce Gazeta Wyborcza CKSport.pl NET System TVP Kielce TVsports PZBil SRZS Miasto Kielce Nosan Galeria Echo Sejmik Kielce QS Media Contact O/K Mak Marketing Surma Idoslubu
Świętokrzyska Bilardowa Liga Biznesu 2013
Contact Cup 2013
Bilard Sport Amator Challenge 2013 (Kielce)
Świętokrzyska Bilardowa Liga Młodzieżowa 2013
ALiBi / ALiBi Pro Mistrzostwa Studenckie
 
Aktualności Liga Turnieje Gdzie zagrać? Gdzie kupić? Zasady gry Trening Kontakt ALiBi Pro ALiBi
  Contact Cup 2013
Grand Prix Gór Świętokrzyskich w Pool Bilard
>>  Powrót  <<

Ranking 2013 (kroczący)
Poz. Nazwisko i imię Grupa Pkt. Turnieje
2013
(1)
2013
(2)
2013
(3)
2013
(4)
2013
(5)
2013
(6)
2012
(7)
2012
(8)
2012
(9)
1Niewęgłowski JanII629974117366
2Sidło DariuszII55866844667
3Daniel RogalaIII53563686946
4Życiński MaciejI507211944292
5Sobieraj KarolIII49246339688
6Nowicki DariuszII475231194634
7Michał TomczykIII46563468446
8Maksymilian KrólII45661660677
 Bilski JanIII453466311264
10Dariusz RogalaIII43331477729
11Banasik ŁukaszII421146232626
 Adam ŒŒcigaIII42334446468
13Paweł MichalskiIII41643366670
14Kozłowski MichałII38236743337
15Piotr TomczykIII37623664424
 Paweł MęderakII375642207110
17Sidło AgataIII36522432486
 Maurycy PiotrIII36526764006
19Nowak GrzegorzII33112763346
 Marcin LasiaIII33772326024
 Kucharski PiotrII33334208463
22Pasternak RobertI318480000011
 Pawlik TomaszI31084800830
 Łochowski RafałII31534206830
25Szuba ŁukaszII28506374030
26Dzirba ŁukaszIII27711430704
 Kroczek MariuszIII27522666000
28Tabor GrzegorzII260118070000
29Styczeń PawełIII25513200626
 Foltyn PawełII25219600007
31Sas MichałIII24563064000
32Jabłoński FilipIII23623723000
33Dmochowski JacekIII22572233000
 Heród AndrzejIII22361642000
 Wróblewski RafałIII22334243003
 Flisek ArturIV22236344000
37Stefańczyk MateuszI21302007360
38Bieńkowski BartoszII18307080000
39Paweł WiœœœniowskiI170000001160
40Kamil ProtII15312000720
 Przybysławski JakubII15000672000
 Głowacz KrzysztofIII15112000074
 Wšsacz WojciechII15607200000
 Mucha RafałIV15044340000
45Michał KłusakiewiczIV14120303023
 Adamczyk AdamIV14520007000
47Wiktor MisiakIV13014200024
 Olbromski RyszardIV13122422000
49Ostrowski TomaszII12000000462
 Nowicki KrzysztofII12510000303
 Barczewski ErwinIV12210020043
 Błażej SzymonIV12207030000
53Wydrych MichałIII11212000420
 Staszewski PawełIV11220430000
 Bęben MartynaIV11201323000
56Skarżyński DamianIII10332020000
57Wójcik DominikIII9621000000
 Wójcik MarcinIV9072000000
 Pištek MarcinIII9000006300
60Bajer PawełIV8000000620
 Piotr PiasekII8710000000
 Michał AdamczykIV8210000023
 ŒŒpiewak PrzemysławI8080000000
64Czyż MateuszII7000000430
 Witold WojciechowskiIV7002020003
 Przemysław CioskIII7000000070
 G. StawskiIV7000000034
 Woœœ KrzysztofIV7610000000
 Batkowski SebastianI7070000000
70Malinowski TomaszI6240000000
 Kamil BernatekIV6060000000
 Gosk Wojciech*6600000000
 Janaszek EdwardIII6000006000
74Tutaj MateuszIII5000000320
 Adrianowicz JacekIII5500000000
 Regieli JerzyI5500000000
 Łukasz SikoraIV5020000300
 Błażej TomaszI5302000000
79Mysior KrzysztofII4200000200
 Zarzycki ArturII4000000040
 Marek MarcinkowskiIII4000000040
 P. CuryłoIV4000000040
 Radosław CioskIII4000000040
 Siekierska RoksanaIII4040000000
 Grzyb AnetaIV4020020000
 Domagała MonikaIV4020020000
87Kędzierski GrzegorzII3000000003
 Czaplarski AndrzejIII3300000000
 Z. CuryłoIV3000000030
 Zajšc PawełIII3300000000
 Gładyszewski TadeuszIII3300000000
 Moszczyński JanIV3300000000
 Bogacz MartaIV3000003000
94Konrad GadomskiIV2200000000
 Roman PukIII2200000000
 Dzirba KamilIII2000000020
 Błażej GabrielaIV2200000000
 Polak AdamII2200000000
 Zajšc JarosławIV2020000000
 Błachut MateuszIV2002000000
 Wzorek AdrianIII2002000000
 Konieczna DianaIV2000200000
103Macioł ArkadiuszI1100000000
 Pasek DariuszIV1010000000
 Dusza MaciejIV1010000000

     Punktacja w turniejach eliminacyjnych (miejscami):
     Tabela 32, 64: 1. - 11 pkt., 2. - 9 pkt., 3. - 8 pkt., 5. - 7 pkt., 9. - 6 pkt., 13. - 5 pkt., 17. - 4 pkt., 25. - 3 pkt., 33. - 2 pkt., 49. - 1 pkt.
     Tabela  2 x 64: 1. - 11 pkt., 2. - 9 pkt., 3. - 8 pkt., 5. - 7 pkt., 9. - 6 pkt., 17. - 5 pkt., 33. - 3 pkt., 49. - 2 pkt., 65. - 1 pkt., 81. - 1 pkt.
 
  www.bilard.kielce.pl, 2002-2011 E-mail: redakcja@bilard.kielce.pl